Warszawa

Warszawa, Best-Med, Al. Jerozolimskie 87, tel. 22 6286281 / tel. 609505600 (co miesiąc)

Operacje przepuklin pachwiny; najnowsze metody lecznicze, operacje klasyczne (też bez użycia materiałów syntetycznych) oraz laparoskopowe.

Jeśli borykasz się z przepuklinami brzusznymi lub pachwinowymi, to warto udać się do doświadczonego chirurga, który pomoże Ci pozbyć się tego problemu. Prof. Dąbrowiecki jest doświadczonym chirurgiem, który specjalizuje się w operacjach przepuklin (pachwinowych, brzusznych, pooperacyjnych, rozejściu mięśni prostych brzucha).

Prof. Dąbrowiecki wykonuje zabiegi z najwyższą starannością i precyzją, aby zagwarantować pacjentom szybki powrót do zdrowia. Przywiązuje ogromną wagę do bezpieczeństwa i komfortu pacjentów, dlatego stosuje najnowsze metody i technologie, które minimalizują ryzyko powikłań.

Jeśli cierpisz na przepukliny brzuszne lub pachwinowe, nie zwlekaj z wizytą u prof. Dąbrowieckiego. Zadba o Ciebie i Twoje zdrowie, zapewniając profesjonalną opiekę i skuteczną terapię. Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na konsultację! Tel. 609505600 (od rana do wieczora!).

Poradnia Best-Med jest 300 m od Dworca Centralnego i 500 m od Pałacu Kultury.

Umiejętnie przeprowadzony zabieg pozwala na szybki powrót do zdrowia. W pierwszym dniu po zabiegu dużej przepukliny pacjent wstaje i chodzi. Tak przebiega prawidłowa rekonwalescencja.