Poznań

Poznań, Endomedical, Chwaliszewo 19A, tel. 61 855 06 62 (co miesiąc)

Operacje przepuklin pachwiny; najnowsze metody lecznicze, operacje klasyczne (też bez użycia materiałów syntetycznych) oraz laparoskopowe.

Jeśli masz problem z przepuklinami brzusznymi lub pachwinowymi, warto skonsultować się z doświadczonym chirurgiem, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Profesor Dąbrowiecki to specjalista z wieloletnim doświadczeniem w operacjach przepuklin, w tym pachwinowych, brzusznych, pooperacyjnych i rozejściu mięśni prostych brzucha.

Profesor Dąbrowiecki wykonywane przez niego zabiegi są bardzo precyzyjne i dokładne, co przyczynia się do szybkiego powrotu do zdrowia pacjentów. Bezpieczeństwo i komfort pacjentów są dla niego najważniejsze, dlatego korzysta z najnowszych metod i technologii, aby minimalizować ryzyko powikłań.

Jeśli masz przepukliny brzuszne lub pachwinowe, nie zwlekaj z wizytą u prof. Dąbrowieckiego. Z pewnością zadba o Twoje zdrowie, zapewniając Ci profesjonalną opiekę i skuteczną terapię. Aby umówić się na konsultację, skontaktuj się z nami już dzisiaj pod numerem telefonu 618550662 (czynny od rana do wieczora!).

Umiejętnie przeprowadzony zabieg pozwala na szybki powrót do zdrowia. W pierwszym dniu po zabiegu dużej przepukliny pacjent wstaje i chodzi. Tak przebiega prawidłowa rekonwalescencja.