Bydgoszcz

Bydgoszcz, Mierosławskiego 9, Gabinet Lekarski, tel. 603751335, środy od 17.00

Bydgoszcz operacja przepukliny pachwiny; najnowsze metody lecznicze, operacje klasyczne (też bez użycia materiałów syntetycznych) oraz laparoskopowe.

Jeśli borykasz się z przepuklinami brzusznymi lub pachwinowymi, warto skorzystać z pomocy doświadczonego chirurga. Profesor Dąbrowiecki to specjalista z wieloletnim doświadczeniem w operacjach przepuklin, w tym pachwinowych, brzusznych, pooperacyjnych i rozejściu mięśni prostych brzucha.

Zabiegi wykonywane przez profesora Dąbrowieckiego są precyzyjne i dokładne, co przyczynia się do szybkiego powrotu do zdrowia pacjentów. Bezpieczeństwo i komfort pacjentów są dla niego priorytetowe, dlatego korzysta z najnowocześniejszych metod i technologii, aby minimalizować ryzyko powikłań. Gdy obawiasz się wprowadzenia materiału sztucznego do pachwiny – zastosowane będą skuteczne metody bezsiatkowe.

Jeśli potrzebujesz pomocy w leczeniu przepuklin brzusznych lub pachwinowych, nie wahaj się skontaktować z profesorem Dąbrowieckim. Zapewni Ci profesjonalną opiekę i skuteczną terapię. Aby umówić się na wizytę, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 603751335 lub przyślij sms.

Stały dzień konsultacji


Umiejętnie przeprowadzony zabieg pozwala na szybki powrót do zdrowia. W pierwszym dniu po zabiegu przepukliny pacjent wstaje i chodzi. Tak przebiega prawidłowa rekonwalescencja.

Pacjent w 12 godzin po operacji przepukliny pachwinowej. Naprawę wykonano hinduską metodą Desardy – bez siatki. Takie było życzenie pacjenta. Efekt widoczny na filmie – pacjent praktycznie bez bólu, poruszający się swobodnie, czekający na wypis ze szpitala. Tak dobry efekt leczenia był możliwy m. in. dzięki temu, że przepuklina była niewielka, leczenie w kilka miesięcy po pojawieniu się oraz sam pacjent jest szczupły.


Poznaj opinie operowanych pacjentów